Lalka taka jak Ty
Lalka taka jak Ty

O nas


Rozpocznij przygodę z La Lalla – stwórz lalkę bliźniaczkę dla Twojej dziewczynki

Lalka jest najlepszą towarzyszką przygód i emocji dziecka, dlatego La Lalla to elegancki i ponadczasowy prezent dla dziewczynki. La Lalla ma ubranie, kolor oczu i włosów oraz fryzurę dopasowane do Twojej małej księżniczki. Powstaje w Hiszpanii, a jej skóra, z wysokiej jakości winylu, pachnie cukierkami! Poznaj bliżej La Lallę o gęstych, błyszczących włosach, oczach z długimi rzęsami i naturalnie dziecięcych kształtach.
Pokochasz ją, tak jak my!

Zaproś La Lallę do swojego domu

Dziewczynka i La Lalla otrzymają identyczne, modne ubranko, które zostało zaprojektowane w naszej pracowni. Do wyboru dla małej modnisi i jej La Lalli jest wiele wzorów i kolorów na różne okazje, które można przeglądać w naszej wirtualnej szafie. Jesteśmy dumne, że wszystkie nasze ubrania i wiele dodatków powstaje w Polsce z wysokiej jakości materiałów.

Spraw niezapomniany prezent na święta, urodziny, komunię czy dzień dziecka.

La Lalla wędruje do rąk dziewczynki otulona pięknym, różowym pudełkiem w pastelowo-różowym kolorze. Chcesz sprawić miłą niespodziankę bliskiej osobie, która mieszka setki, a nawet tysiące kilometrów od Ciebie? Zadbamy o to, by La Lalla dotarła do niej w najważniejszym momencie!

Twoja księżniczka urośnie, a La Lalla pozostanie, jako pełna wspomnień pamiątka z dzieciństwa.


 

TV

PRASA

BLOGI