Lalka taka jak Ty

O nas


Rozpocznij przygodę z La Lalla – stwórz lalkę bliźniaczkę dla Twojej dziewczynki

Lalka jest najlepszą towarzyszką przygód i emocji dziecka, dlatego La Lalla to elegancki i ponadczasowy prezent dla dziewczynki. La Lalla ma ubranie, kolor oczu i włosów oraz fryzurę dopasowane do Twojej małej księżniczki. Powstaje w Hiszpanii, a jej skóra, z wysokiej jakości winylu, pachnie cukierkami! Poznaj bliżej La Lallę o gęstych, błyszczących włosach, oczach z długimi rzęsami i naturalnie dziecięcych kształtach.
Pokochasz ją, tak jak my!

Zaproś La Lallę do swojego domu

Dziewczynka i La Lalla otrzymają identyczne, modne ubranko, które zostało zaprojektowane w naszej pracowni. Do wyboru dla małej modnisi i jej La Lalli jest wiele wzorów i kolorów na różne okazje, które można przeglądać w naszej wirtualnej szafie. Jesteśmy dumne, że wszystkie nasze ubrania i wiele dodatków powstaje w Polsce z wysokiej jakości materiałów.

Spraw niezapomniany prezent na święta, urodziny, komunię czy dzień dziecka.

La Lalla wędruje do rąk dziewczynki otulona pięknym, różowym pudełkiem przewiązanym atłasową wstążką. Chcesz sprawić miłą niespodziankę bliskiej osobie, która mieszka setki, a nawet tysiące kilometrów od Ciebie? Zadbamy o to, by La Lalla dotarła do niej w najważniejszym momencie!

Twoja księżniczka urośnie, a La Lalla pozostanie, jako pełna wspomnień pamiątka z dzieciństwa.


 

TV

PRASA

BLOGI